تفاله

عنوان مطلب

فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب امسال یکی از روش های کاهش هزینه های پرداختی برای تامین خوراک دام می باشد. این تفاله چه ویژگی مثبتی در جیره دارد؟

فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب امسال یکی از روش های کاهش هزینه های پرداختی برای تامین خوراک دام می باشد. این تفاله چه ویژگی مثبتی در جیره دارد؟

تامین ارزان جیره با انواع تفاله های صنایع غذایی

یکی از بزرگ ترین چالش دامداران در دامداری های برزگ و صنعتی کاهش هزینه های مختص به تامین جیره دام است که در حدود هشتاد درصد هزینه های دامداری ها را به خود اختصاص می دهد.

با توجه به این مسائل توجه کارشناسان حوزه خوراک دام به انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها به عنوان تامین کننده های مناسب بارزان جیره جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات فراوری صنایع غذایی می باشند و به دلیل قرار گرفتن این کارخانه ها در داخل کشور می توان این تفاله ها را به صورت زودبار و لبته با قیمت مناسب سفارش داد.

یکی ازبخش های اصلی در تامین خوراک دام ، خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که افزودن مدام دانه های رایج به جیره می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • ناکافی بودن زمین های زراعی برای کشت خوراک های دانه ای خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات برای تامین نیاز دامداری ها و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت به دلیل اشتراک دانه ها در غذای انسان و دام

بر این اساس دامداری ها در صدد تهیه خوراک های ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از گزینه های مورد تایید برای این تفاله انگور می باشد.

تفاله ها و همچنین تفاله انگور حاوی ریز مغذی های با ارزشی برای سلامت دام می باشند که می توانند به غنی شدن جیره کمک شایانی نمایند.

فروش عمده انواع تفاله انگور مرغوب امسال

برای اطلاع از جزئیات بیشتراز کیفیت تفاله ها و دریافت اطلاعات از روش های خرید و تحویل با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .