به منظور رفاه و دسترسی آسان مشتریان گرامی ، اعلام قیمت روزانه نهاده های دامی و سایر خوراک دام و طیور در پیام رسان های تلگرام ، سروش و ایتا نیز صورت میگیرد. جهت عضویت در کانال های گروه تولیدی و بازرگانی کهن برروی لینک های زیر کلیک کنید

لینک کانال در پیام رسان تلگرام : https://t.me/kohantrade1

لینک کانال در پیام رسان سروش : https://sapp.ir/kohantrade

لینک کانال در پیام رسان ایتا : https://eitaa.com/kohantrade

قیمت ذرت علوفه ای

قیمت ذرت علوفه ای دانه دار و بی دانه

قیمت ذرت علوفه ای دانه دار و بی دانه دارای تفاوت هایی است که برای عده ای از دامداری ها می تواند بسیار مهم و تاثیر گذار جلوه نماید.

قیمت جو دامی

قیمت جو دامی آرژانتین از بندر امام

قیمت جو دامی آرژانتین در کانال بازرگانی کهن اعلام شد. این محصول با کیفیت بالای خود متقاضیان بالایی دارد. جو دامی آرژانتین از بندر امام بارگیری می شود.

کنجاله سویا نیشابور

قیمت روز کنجاله سویا نیشابور درجه یک

قیمت روز کنجاله سویا نیشابور درجه یک بصورت رقابتی در بازار اعلام شد، دانه های این محصول وارداتی و در داخل کشور روغن گیری شده است.

قیمت سبوس گندم

قیمت سبوس گندم دامی در کارخانه

قیمت سبوس گندم دامی در کارخانه به نسبت دیگر مراکز فروش جزئی به صرفه تر می باشد. در حال حاضر محموله های 15 تنی از کارخانه مانا و منصوریان به فروش می رسد.

لیزین کره

قیمت لیزین کره برای خوراک طیور

قیمت لیزین کره برای خوراک طیور بصورت بسیار مناسب اعلام شد. این محصول از اسید آمینه های بسیار ضروری و مهم در جیره غذایی طیور می باشد

کنسانتره دامی پرواری

قیمت کنسانتره دامی پرواری درجه یک

قیمت کنسانتره دامی پرواری درجه یک در نوع پودری اعلام شد. این محصول به شرط آزمایش و با تضمین امکان ارسال به سراسر کشور را دارا می باشد.

ذرت دامی وارداتی

قیمت فروش ذرت دامی وارداتی

قیمت فروش ذرت دامی وارداتی اعم از ذرت روس، برزیل و اکراین را می توانید از طریق راه های ارتباطی بازرگانی کهن همه روزه بدست آورید.