به منظور رفاه و دسترسی آسان مشتریان گرامی ، اعلام قیمت روزانه نهاده های دامی و سایر خوراک دام و طیور در پیام رسان های تلگرام ، سروش و ایتا نیز صورت میگیرد. جهت عضویت در کانال های گروه تولیدی و بازرگانی کهن برروی لینک های زیر کلیک کنید

لینک کانال در پیام رسان تلگرام : https://t.me/kohantrade1

لینک کانال در پیام رسان سروش : https://sapp.ir/kohantrade

لینک کانال در پیام رسان ایتا : https://eitaa.com/kohantrade

قیمت جو روسیه

قیمت جو روسیه بندر انزلی چقدر است؟

قیمت جو روسیه بندر انزلی چقدر است؟ تفاوت جو بندر انزلی و بندر امیرآباد چیست؟ چگونه می توان نهاده های دامی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمود؟

قیمت جو دامی

قیمت جو دامی خارجی در سال 98

قیمت جو دامی خارجی در سال 98 دارای تغییراتی به نسبت سال 97 بوده است، چه روش هایی برای کاهش تاثیرات نامطلوب تغییرات قیمت جو بر خوراک دام وجود دارد؟

قیمت سویا برزیل

قیمت سویا برزیل بندر امام در تابستان

قیمت سویا برزیل بندر امام در تابستان اعلام شد، این محصول بصورت محموله های 16 تنی به سراسر کشور ارسال می گردد. چگونه می توان از قیمت دقیق آن اطلاع یافت؟

قیمت سبوس برنج

قیمت سبوس برنج دامی در ایران

قیمت سبوس برنج دامی در ایران به نسبت دیگر انواع سبوس مانند سبوس گندم و جو ارزان تر بوده و مواد تغذیه ای موجود در آن برای دام بسیار مطلوب می باشد.

فروش یونجه آذربایجان

قیمت فروش یونجه آذربایجان و کرمان

قیمت فروش یونجه آذربایجان و کرمان در تابستان امسال اعلام شد، در حال حاضر چین دو ، چهار و پنج یونجه از شهر های مختلف کشور در بازرگانی کهن به فروش می رسد.

قیمت خوراک دام

تغییر قیمت خوراک دام و طیور

تغییر قیمت خوراک دام و طیور در تابستان و با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی در ایران امری قابل پیش بینی بوده است. این تغییرات در امسال چگونه است؟

قیمت جو روس

قیمت جو روس بندر انزلی و امیرآباد

قیمت جو روس بندر انزلی و امیرآباد برای دامداری ها و مرغداری ها چقدر حائز اهمیت است؟ نحوه اطلاع از قیمت و بارگیری این محصولات چگونه است؟

فروش ترئونین

خرید و فروش ترئونین برای جیره طیور

خرید و فروش ترئونین، متیونین و لیزین برای جیره طیور سبب شده است تا با موازنه پروتئین جیره مرغدار امکان کاهش پروتئین خام را داشته و هزینه ها کاهش یابد.