کاه گندم گونی شده

فروش ویژه کاه گندم گونی شده تهران

کاه گندم یکی از خوراک های ثابت جیره دام است. با آغاز فصل برداشت گندم و جو فروش ویژه این محصول نیز به صورت گونی شده در تهران انجام می گیرد.

با وجود تغییرات زیاد خوراک دام در سال های اخیر برخی محصولات همچنان جایگاه خود را در جیره حفظ نموده اند. کاه یکی از این محصولات است که نقش زیادی در سلامت دام ایفا می نماید.

انواع کاه

نحوه تولید کاه در سال های اخیر پیشرفت های زیادی نموده است. تولید کاه در این سال ها توسط وسیله های ویژه ای که توسط حیوانات حمل می شد به تراکتور، دستگاه های خرمن کوب و کمباین های پیشرفته تغییر یافته است. این دستگاه ها قادر هستند کاه را به صورت کوبیده یا پرس شده تولید نمایند.

کاه گندم درجه یک

کیفیت کاه گندم به عوامل مختلفی بستگی دارد. به جز منطقه جغرافیایی کاشت گندم که به صورت طبیعی سبب  تغییر رنگ کاه تولیدی می شود به عواملی نظیر ریز و درشتی کاه، خالص بودن، عدم وجود خاک و … نیز باید توجه ویژه داشت.

فروش کاه گندم

مناطق مختلف کشور از جمله تهران و خراسان ناگزیر هستند کاه مورد نیاز خود را از شهرهای دیگر تهیه نمایند. استان های غربی کشور معمولا وظیفه تامین کاه مورد نیاز این مناطق را بر عهده دارند. علاوه بر این مناطق کاه گندم در اطراف تهران نیز به شکل گسترده ای تولید می گردد.

گروه تولیدی و بازرگانی کهن در راستای حمایت از دامداری ها و کشاورزان شرایط ارسال مستقیم کاه به شهرهای مختلف کشور را فراهم نموده است.