سبوس برنج با کیفیت

فروش ویژه آرد و سبوس برنج در سال 97

فروش ویژه آرد و سبوس برنج در سال 97 از شهرهای شمالی کشور نظیر بابل، فریدون کنار، لاهیجان و … آغاز شد به امید آنکه قیمت با کاهش همراه باشد.

تقریبا از میانه های سال قبل بود که قیمت سبوس برنج با یک افزایش بی سابقه همراه شد. قیمت سبوس برنج که تا قبل از این تاریخ با نرخ کیلویی حدودا 80 تومان به فروش می رسید تا کیلویی 600 تومان را هم تجربه کرد.

این قیمت بالا کار را برای بسیاری از دامداری ها، مرغداری ها و کارخانه هایی که از این محصول در جیره خود استفاده می کردند با دشواری همراه ساخت و مشکلاتی را به همراه داشت.

قیمت آرد و سبوس برنج

با آغاز برداشت برنج و شروع به کار کارخانه های شالی کوبی، قیمت آرد و سبوس برنج نسبت به ماه های قبل کاهش چشمگیری داشته است. انواع سبوس دوکوب کامپیوتری، سنتی، بوجار شده و آرد برنج با قیمت های مناسب تری آماده ی بارگیری و ارسال به نقاط مختلف کشور شده است.

در سال های اخیر با کاشت برنج در مناطق مختلف کشور بالطبع سبوس برنج نیز در مناطق مختلفی یافت می شود. با وجود این همچنان شهرهای شمالی کشور قطب برنج کشور بوده و از این مناطق به نقاط دیگر کشور بار ارسال می گردد. شهرهای بابل، بابلسر، آمل، فریدونکنار، لاهیجان، گرگان و غیره بیشترین حجم بارگیری ها را دارند.

متقاضیان خرید این محصولات در اقصی نقاط کشور می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان بازرگانی کهن سفارش خود را به ثبت برسانند.