سیلو ذرت علوفه ای بسته بندی شده

قیمت خرید سیلو ذرت علوفه ای بسته بندی شده

قیمت خرید سیلو ذرت علوفه ای بسته بندی شده علاوه بر دان دار بودن آن به عاری بودن از کپک، نوع بسته بندی و شهر محل بارگیری نیز بستگی دارد.

ذرت علوفه ای به سبب نقش پر رنگ در تکمیل جیره های غذایی در تمام مدت سال مورد استفاده می باشد. برای این منظور برخی از دامداری ها ذرت علوفه ای را در سیلوهایی تخمیر و ذخیره می کنند و برخی نیز از سیلوهای بسته بندی شده و آماده استفاده می کنند.

مزایای سیلو ذرت علوفه ای بسته بندی

علی رغم اینکه از سالیان قبل دامداری ها به شکل سنتی ذرت علوفه ای را تخمیر می کنند، اما مزایای سیلاژ بسته بندی سبب شده تا تمایل به این نوع از سیلو روز به روز افزایش یابد.

حمل و نقل آسان، عدم وجود کپک و ناخالصی، حفظ شیرابه و ارزش غذایی و ماندگاری طولانی مدت بخشی از مزایای سیلاژ بسته بندی به حساب می آید.

خرید مستقیم سیلاژ ذرت

سیلاژ ذرت بسته بندی به نسبت خوراک های دیگر استفاده شده در جیره از قیمت پایین تری برخوردار است. البته باید توجه داشت که همین محصول نیز با قیمت های مختلفی در بازار یافت می شود.

گروه تولیدی بازرگانی کهن از طریق ارتباط مستقیم با تولید کنندگان سیلاژ در مناطق مختلف کشور، آمادگی دارد بهترین نوع سیلاژ را برای متقاضیان در سراسر کشور ارسال نماید.