فروش جو روس

قیمت جو دامی روسیه بندر

آیا قیمت جو دامی روسیه بندر انزلی، امیر آباد و نوشهر کاهش یافته است؟ چه عواملی بر نرخ نهاده های دام و طیور نظیر جو و ذرت تاثیر گذار است؟

جو و ذرت از جمله محصولاتی هستند که بیشترین آمار دنبال کنندگان را بری جویا شدن قیمت آنها دارند. این محصولات هم تولید داخلی دارند و هم به شکل گسترده از کشورهای دیگر وارد می گردد.

قیمت جو روسیه

جو روسیه بیشترین حجم بارگیری را در بنادر شمال کشور دارد. قیمت این محصول علاوه بر قیمت دلار تحت تاثیر عوامل داخلی کشور نیز می باشد. شرکت و دفاتر توزیع کننده نیز بر ایجاد نوسان در بازار نقش دارند. روش های نادرست بکار گرفته شده توسط برخی از این دفاتر که در نهایت منجر به متضرر شدن خریداران می شود، موجب ایجاد خلل در بازار و بی اعتمادی می گردد.

تجربه نشان داده است، دفاتری که قیمت های اعلامی آنها از سایر دفاتر خیلی پایین تر است، باید جنبه احتیاط را رعایت نمود.

کلاهبرداری در بازار نهاده های دام و طیور

متاسفانه امروزه افرادی سود جو و متقلب در بازار شروع به فعالیت نموده اند که ضمن ضربه زدن به تعداد زیادی از دامداران و مرغداران، اعتماد را نیز در بازار از بین برده اند.

این افراد که با روی کار آمدن شبکه های مجازی دامنه ی فعالیتشان وسیع تر شده به راحتی با اعلام بارهای غیر واقعی و بعضا قیمت های پرت اقدام به دریافت پول نموده و پس از آن به بهانه های مختلف از ارسال بار سر باز می زنند.

یکی از روش های این افراد فروش تحت عنوان وزن-پول است. به این صورت که به مشتری می گویند هنگامی که به شما وزن اعلام کردیم، مبلغ را واریز کنید. مشتری هم که از چیزی خبر ندارد بر اساس وزن اعلام شده مبلغ واریز  می نماید. متاسفانه بعد از واریز مبلغ این دفاتر و افراد به بهانه های مختلف از دادن شماره تماس راننده خود داری نموده و بعد از چند روز دیگر جواب تلفن نمی دهند.

در این خصوص در مطالب دیگر سایت به تفضیل صحبت خواهد شد.

راه حل این مشکل خرید نقدی و فروشنده معتبر است.