تفاله انگور

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت امسال با توجه به نیاز دامداران به تامین جیره های ارزان، اقدام به عرضه ویژه تفاله ها به سراسر کشور نموده است.

جیره های ارزان با افزودن تفاله ها

خوراک های دانه ای مانند گندم و جو در به عنوان جیره پایه شناخته شده و به سبب تامین کنندگی خوب انرژی می توانند برای دامداران مفید باشند.

ولی با تمام ویژگی های خوبی که این دانه ها دارند، از این نکته نیز نباید غافل شد که استفاده مکرر از این خوراک ها موجب کاهش ارزش غذایی محصولات دامی نظیر شیر و گوشت می گردد.

این موضوع به سبب اشتراک غذای انسان و دام می باشند و در صورتی که به صورت مداوم از این جیره استفاده شود، به فقر تغذیه ای فراورده های دامی مانند شیر و گوشت می انجامد.

جایگزینی بخشی آن ها با محصولات سالم و مغذی دیگر می تواند به خوبی این مشکل را برطرف کند. یکی از بهترین گزینه ها برای این موضوع انواع تفاله ها می باشند که فواید زیادی برای دام دارند.

برخی از مزایای تفاله ها را در جیره بررسی می کنیم :

  • این تفاله های خوش خوراک اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود.
  • حجم بالایی از خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • ترکیب تفاله ها با خوراک دام به ارزش غذایی فراورده های دامی کمک خوبی می کند.
  • وزن گیری بهتر دام به سبب بهبود طعم خوراک دام و طیور، برای بالا رفتن راندمان در دامداری ها بسیار با اهمیت می باشد.
  • تفاله ها به سبب تولید در داخل کشور و همین طور ضایعاتی بودن، قیمت ارزانی دارند.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام و طیور بسیار مفید است.

از میان تفاله های مطلوب برای افزودن به جیره می توان به تفاله انگور اشاره کرد.

تفاله انگور خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، به دامداران کمک می کند تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند.

این تفاله به سبب دارا بودن الیاف زیاد، از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد. از این رو این تفاله می تواند جایگزین بخشی از خوراک های دانه ای پایه که بخش عمده جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد.

با این وجود می تواند از نظر دارا بودن مواد معدنی و ریز مغذی ها به غنی شدن جیره کمک کند.

روش های فروش تفاله انگور باکیفیت امسال

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ارزان و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن جیره دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.