تفاله خوراک دام

مرکز خرید تفاله خوراک دام امسال

مرکز خرید تفاله خوراک دام امسال می تواند نیاز دامداری های سراسر کشور را به تفاله تازه تامین کند؟ چرا ترکیب کردن تفاله ها با جیره به سود دام است؟

تامین ارزان جیره با تفاله های گیاهی

امروزه محصولاتی در جیره دام و طیور استفاده می شود که در چند سال گذشته ارزش چندانی نداشتند

بعد از بررسی های صورت گرفته مشخص شده که این محصولات مانند ضایعات گیاهی فراورده های باغی و کشاورزی به دلیل ویژگی های بارزی که دارند می توانند به خوبی بخشی از جیره را تامین کنند.

محصولاتی که بیشتر جزو ضایعات به شمار می آیند ولی مواد غذایی ارزشمندی دارند که به سلامت دام و مغذی کردن جیره کمک شایانی می کنند.

دامداران با تجربه معتقدند که تفاله ها می توانند به خوبی جایگزین مناسبی برای بخشی خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت وسویا می باشد.

این محصول را می توان به تدریج در جیره های غذایی دام و طیور استفاده نمود.

چرا باید به فکر خوراک های جایگزین در جیره بود؟

خوراک های دانه ای پایه اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.

بالا رفتن روز به روز قیمت نهاده های دام و طیور سبب شده تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند.

طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ضایعاتی در تولید آن استفاده نمود.

البته تذکر این نکته لازم است که این تفاله ها به سبب این که از محصولات باکیفیت به دست می آیند به خوبی می توانند جیره را از نظر مواد معدنی و فیبر غنی کنند.

مرکز خرید تفاله خوراک دام امسال

نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.

برای خرید و اطلاع از قیمت روز انواع تفاله ها و سایر محصولات ارائه شده ویژه خوراک دام و طیور مانند جیره های ارازن می توانید از هر نقطه کشور سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنید تا از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنید.