تفاله خرما

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور برای تامین جیره های متنوع صورت می گیرد. آیا خواص تغذیه ای این تفاله برای سلامت دام مفید است؟

بررسی خواص تفاله خرما

یکی از اصلی ترین نیاز های هر دامداری، تامین خوراک تازه و با کیفیت غذایی مطلوب است که تاثیر مستقیمی روی کیفیت شیر و گوشت دام خواهد داشت. به این منظور اضافه کردن جیره های متنوع می تواند به این خواسته جامه عمل بپوشاند. از جمله این خوراک ها ، می توان از انواع تفاله ها نام برد که به دلیل گیاهی بودن می تواند جیره را به نحو مطلوبی غنی کند و همچنین نیاز های تغذیه ای دام را مرتفع کند.

خرید تفاله خرما به عنوان یک جیره ارزان و باکیفیت می تواند به عنوان یک راهکار عملی برای کاهش هزینه های مجتمع های اقتصادی و دامپروری در نظر گرفته شود.

این تفاله از این جهت که منبع با ارزش در تامین انرژی باشد، می تواند جایگزینی مناسب برای جو و ذرت در جیره محسوب شود.

خوش خوراکی قابل توجه تفاله خرما نیز از مواردی است که دامداری ها را به خرید آن تشویق نموده است. علاوه بر استفاده در جیره، کارگاه های تولید پودر خرما این محصول را برای آسیاب خریداری نموده و پس از آسیاب به دامداری ها عرضه می نمایند.

این محصول از دسته ضایعات می باشد که می توانند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی مانند خوراک های دانه ای پایه در اختیار دامداران قرار گیرند.

این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از اصلی ترین دلایل کاهش قیمت تمام شده می باشد.

طبق تحقیقات انجام شده بر روی تفاله خرما، این محصول را می توان در جیره مرغ، گاو و گوسفند به عنوان یک خوراک ارزان قیمت و بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای بکار برد.

فروش تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور و ثبت سفارش

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات خوراک دام از جمله اقلام مورد نیاز در جیره به یکی از مراکز تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.