خرید تفاله چغندر

قیمت انواع تفاله چغندر

قیمت انواع تفاله چغندر می تواند عامل موثری برای تشویق دامداران برای افزودن این جیره به خوراک دام باشد؟ چرا این تفاله ارزان تر از خوراک های دانه ای است؟

مزایای تفاله چغندر قند در خوراک دام

افزایش روز به روز بهای خرید نهاده های وارداتی دام و طیور سبب شده تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند.

در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ضایعاتی و با کیفیت در تولید آن استفاده نمود.

تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام یکی از مسائل عمده ای می باشد که برای ادامه حیات دامداری های صنعتی بسار مهم است.

با توجه به این مسائل انواع جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی به عنوان جایگزین های مناسب برای بخشی از خوراک های دانه ای توانسته مورد توجه دامداران با تجربه و کارشناسان این حوزه قرار بگیرند.

چند دلیل برای ارزشمندی تفاله چغندر برای تغذیه دام :

  1. تفاله چغندر قند محصول جانبی کارخانه تولید قند و خوش خوراکمی باشد.
  2. تفاله چغندر قند موجب افزایش شیر و همچنین وزن گیری سریع تر دام می شود.
  3. منبع خوب کلسیم می باشد.
  4. در صورت به کارگیری از تفاله چغندر قند به همراه خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم باعث افزایش ارزش غذایی خوراک دام  و کاهش نفخ دام می شود .
  5. قیمت تفاله چغندر قند مناسب می باشد. این تفاله در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و به این دلیل به قیمت ارز وابسته نیست.
  6. استفاده از تفاله چغندر قند در جیره به همراه خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سویا منجر به افزایش تولید شیر و ایجاد منبع کامل تری از پروتئین قابل جذب خواهد شد.
  7. مواد قندی موجود در تفاله چغندر قند سبب می شود تا این محصول قابل استفاده در کنار یونجه، جو، ذرت و غیره باشد.

قیمت انواع تفاله چغندر مرغوب امسال

فروش فوری تفاله چغندر قند از طریق بازرگانی کهن تجارت نیکنام صورت می گیرد. با خرید این تفاله می توانید به اقتصاد دامداری خود کمک کرده و هزینه های صرف شده برای تامین به موقع خوراک را کاهش دهید.

اصلی ترین عاملی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها و دیگر انواع جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.