ذرت علوفه ای چاپر شده

قیمت روز ذرت علوفه ای چاپر شده در سال 97

با نزدیک شدن به انتهای تابستان، تلاش دامداران برای پر کردن سیلو و آگاهی از قیمت روز ذرت علوفه ای چاپر شده در سال 97 بیشتر گردیده است.

ذرت علوفه ای برای دامداری ها از خوراک های مهم به حساب می آید. میزان مصرف دامداری ها با توجه به ظرفیت و تعداد گاوهای آنها متفاوت است. دامداری های کوچک معمولا از نوع بسته بندی استفاده می نمایند اما دامداری های بزرگ با توجه به مصرف بیشتری که دارند، خود اقدام به سیلو نمودن ذرت علوفه ای می نمایند.

ذرت علوفه ای چاپر شده

دامداری های بزرگ به منظور تامین خوراک مورد نیاز خود در فصول پاییز و زمستان، معمولا در اواخر تابستان و اوایل پاییز اقدام به پر نمودن سیلوهای خود می کنند. این مقطع از سال زمان مناسبی جهت خرید است زیرا در اکثر مناطق کشور ذرت علوفه ای برداشت می گردد. ذرت های علوفه ای با بلال های رسیده یکی از خوراک های مغذی در جیره دام خواهد بود.

خرید ذرت علوفه ای

توزیع دامداری ها و زمین های کشت ذرت در کشور یکسان نیست. به همین خاطر ذرت علوفه ای در برخی از مناطق کشور جوابگوی دامداری های منطقه نبوده و این نیاز باید از شهرهای دیگر تامین گردد.

با توجه به هزینه بالای کرایه ماشین، طبیعتا دامدار هایی  سود خواهند برد که بتوانند ذرت علوفه مورد نیاز خود را از نزدیکترین محل تهیه نمایند. البته در هر صورت نباید از کیفیت ذرت علوفه ای غافل شد.

بازرگانی کهن شرایطی را به وجود آورده است تا دامداری های سراسر کشور بتوانند به راحتی و با کمترین قیمت سیلوهای خود را پر کنند. قیمت ها معمولا تحویلی یعنی با احتساب کرایه اعلام می گردند.