کنجاله سویا آرژانتین

قیمت روز کنجاله سویا آرژانتین درجه یک در بازار

با توجه به نابسامانی های موجود در بازار ارز از چه طریقی می توان به قیمت روز کنجاله سویا آرژانتین درجه یک دست یافت و با اطمینان خاطر خرید نمود؟

علی رغم اینکه در سال های اخیر محصولات دیگری به جز کنجاله سویا برای تامین پروتئین جیره پیشنهاد شده و استفاده می شوند، اما همچنان کنجاله سویا طرفداران خاص خود را دارد و تقاضا برای این محصول به شکل گسترده وجود دارد.

انواع کنجاله سویا

انواع مختلفی کنجاله سویا در بازار ایران وجود دارد. این محصول به دو دسته کلی داخلی و خارجی تقسیم بندی می گردد. در میان کنجاله های خارجی، محصول کشورهای آرژانتین، برزیل و هند بیشترین نقش را دارند. کنجاله سویا در داخل کشور نیز توسط کارخانه های روغن گیری فراوانی تولید می شود. برخی از این کارخانه ها در شهرهای، سمنان، اصفهان، کرمانشاه، گنبد، نوشهر، بندر امام، چابهار و … هستند.

کنجاله سویا آرژانتین

شاید اگر نظرسنجی در مورد بهترین و محبوبترین کنجاله سویا موجود در ایران انجام شود، کنجاله سویا آرژانتین بیشترین رای را به خود اختصاص دهد. کنجاله سویا آرژانتین همواره به یک محصول باکیفیت و با درصد پروتئین بالا شناخته شده است. کارخانه های تولید خوراک، دامداری و مرغداری هایی که می خواهند خیالشان از بابت کیفیت سویا راحت باشد، در لحظه اول فکرشان به سمت کنجاله سویا آرژانتین متمرکز می شود.

قیمت کنجاله سویا آرژانتین

کیفیت بهتر سویا آرژانتین سبب شده تا قیمت این محصول نسبت به دیگر کنجاله های سویا موجود در بازار اندکی بالاتر باشد.همانند دیگر نهاده های دام و طیور قیمت سویا آرژانتین نیز ثابت نبوده و به روز تعیین می گردد. در شرایطی که بازار ارز وضعیت ثابتی نداشته و دچار نابسامانی باشد، دستیابی به قیمت روز سویا مشکل بوده و چه بسا فروش این محصول متوقف گردد.

گروه تولیدی بازرگانی کهن در راستای آرامش بخشیدن به بازار همواره تلاش میکند قیمتی را ارائه نماید که ضمن ایجاد تعادل در بازار برای مشتریان نیز به صرفه باشد.