خرید یونجه خشک

قیمت روز یونجه خشک درجه یک در کشور

با شروع فصل گرم سال و با آغاز برداشت یونجه در شهرهای مختلف قیمت یونجه با نوساناتی همراه بوده است. قیمت روز یونجه خشک درجه یک در کشور را در کانال این بازرگانی دنبال کنید.

یونجه محصولی است که در تمام طول سال مصرف دارد. در زمان برداشت یونجه مستقیما از سر زمین بارگیری ها انجام می شود و در فصول دیگر نیز از انبار ها یونجه مورد نیاز تامین می گردد.

انواع یونجه

یونجه علاوه بر اینکه از نظر کیفیت در انواع مختلفی کشت می گردد و یونجه هر منطقه ویژگی های خاص خود را دارد، به لحاظ نوع تهیه و مصرف نیز انواعی دارد. یونجه به سه صورت تر، خشک و سیلاژ در دامداری ها مصرف می گردد. البته نوع تر آن به دلیل ایجاد نفخ استفاده محدودی دارد.

قیمت یونجه خشک

قیمت یونجه تحت تاثیر عواملی نظیر کیفیت، مسافت و فراوانی آن است. اینکه یونجه با آب چاه یا نهر آبیاری شود با یونجه ای که از آب فاضلاب استفاده می کند، قطعا فرق دارد. اینکه یونجه مستقیما از سر زمین و با رطوبت بارگیری شود با یونجه ای که از انبار و در فصل سرد سال بارگیری می شود، قاعدتا باید تفاوت قیمت داشته باشد.

اینکه درصد زیادی از یونجه برگ و گل باشد با یونجه ای که بیشتر آن را چوب تشکیل می دهد هم از لحاظ ارزش غذایی و هم قیمت تفاوت های ایجاد می کند. دارا بودن علف هرز و همچنین یونجه های شته زده نیز از عوامل موثر در کیفیت و قیمت یونجه هستند.

با توجه به تغییرات در قیمت، متقاضیان خرید یونجه می توانند قیمت روز را از طریق کانال اعلام قیمت و همچنین ارتباط با کارشناسان ما دریافت نمایند.