تفاله گوجه

مرکز خرید تفاله گوجه باکیفیت امسال

مرکز خرید تفاله گوجه باکیفیت امسال اقدام به توزیع این تفاله در سراسر کشور می نماید. تفاله گوجه در جیره جایگزین چه محصولاتی می شود؟

تفاله گوجه یک میانبر برای کاهش هزینه ها

بسیاری از اوقات به دلیل وارداتی بودن و گران بودن خوراک های پایه، برای تأمین خوراک دام مشکلات بسیار زیادی برای دامداری های صنعتی ایجاد شده است.

در سال‌های اخیر نیز با تغییرات اقلیمی و از بین رفتن بسیاری از مراتع طبیعی، یافتن خوراک دام طبیعی بسیار مشکل‌تر شده است. از این رو در چند دهه‌ی اخیر توجه ویژه‌ای به یافتن جایگزین‌هایی برای خوراک طبیعی دام همچون تفاله های گیاهی شده است.

انواع تفاله ها مانند خرما، انگور، مرکبات، چغندر قند و نظایر آن به تازگی مورد توجه پرورش دهندگان دام و طیور قرار گرفته است.

این محصولات دارای فیبر بالا می باشند و موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش دام می شوند.

همچنین به دلیل تنوع زیاد این محصولات، موجب خوش خوراکی جیره غذایی دام شده که در نهایت منجر به بهبود کیفیت شیر و گوشت می شود.

تفاله گوجه می تواند به عنوان جایگزین بخشی از یونجه در خوراک دام مورد استفاده قرار گیرد.

این تفاله می تواند جایگزین بخشی از یونجه در جیره باشد.

برای خوراک طیور تفاله گوجه جایگزین بخشی از سویا و رنگ دانه می شود که با توجه به قیمت سویا و خصوصا قیمت رنگدانه این موضوع می تواند یک تغییر اساسی در هزینه های دامداری ها به همراه داشته باشد.

مزایای خرید تفاله گوجه :

  1. خوش خوراکی

  2. تنوع مواد مغذی
  3. کاهش هزینه ها

تفاله گوجه به دو روش آفتاب خشک و دستگاه خشک موجود بوده که در رنگ با هم متفاوت هستند و از نظر مواد مغذی تقریبا یکسان می باشند.

مرکز خرید تفاله گوجه باکیفیت امسال

قیمت تفاله گوجه خوراک دام و طیور می تواند هزینه های دامداری ها و مرغداری ها را کاهش دهد و می تواند تغییر زیادی در هزینه های مربوط به تامین خوراک ایجاد نماید.

تمامی اطلاعت مربوط به خرید اعم از تناژ حداقلی، قیمت محصول و قیمت حمل و نقل را می توانید طی تماس با واحد فروش بازرگانی کهن به دست آورید.

لیست تمامی محصولات قابل عرضه در بازرگانی کهن در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی شده است.