لیست خوراک دام
نرخ فروش تفاله میکس درجه یک بازرگانی کهن اعلام شد

نرخ فروش تفاله میکس درجه یک بازرگانی کهن اعلام شد. چرا توصیه می شود تا حد امکان از خوراک های جایگزین برای تامین نیاز های دام استفاده شود؟

 تفاله ارزان برای دامداری ها

در دامداری های صنعتی، پایه جیره غذایی دام گندم و جو و سایر خوراک های دانه ای هستند و افزودن انواع تفاله ها به دلیل وجود مواد معدنی متنوع، باعث ارتقای ارزش غذایی شیر و گوشت گردد.

پس از تولید محصول هدف، تفاله ای باقی می ماند که دارای ارزش غذایی بالایی است و با قیمت پایین تری در اختیار صنعت دام و طیور قرار می دهد.

این تفاله ها دیگر قابل مصرف در خوراک انسان نیست ولی به دلیل ارزش غذایی قابل قبول و فیبر بالا بخشی از جیره دام را تامین می کند.

این تفاله ها حاصل کارخانه های صنایع غذایی نظیر کارخانه لواشک سازی، کنسرو سازی، آب میوه گیری و … هستند که به سبب خوش خوراکی می تواند جیره را غنی کند.

خوش خوراکی تفاله ها موجب شده تا تاثیر مثبتی در مزه و کیفیت شیر و گوشت دام داشته باشد.

خوش طعم شدن شیر و گوشت دام از اثرات مثبت افزودن تفاله به جیره دام می باشد.

تفاله ها حاوی فیبر بالایی هستند که باعث بهبود گوارش دام می شود و در کاهش هزینه های دامداری ها و افزایش کیفیت جیره موثر هستند.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن تفاله ها به جیره همگی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رسانند.

توصیه می شود از ترکیب دو یا چند تفاله با هم در خوراک دام استفاده شود تا هم زمان از خواص همه آن ها استفاده شود.

نرخ فروش تفاله میکس درجه یک بازرگانی کهن اعلام شد

از مهمترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب می کند تازگی و زودباری آن است.

به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.