سبوس برنج سنتی

آرد برنج بهترین جایگزین سبوس گندم

آیا بالا رفتن قیمت سبوس گندم طبیعی است؟ بهترین جایگزین برای این محصول چیست؟ ویژگی ها و مزایای آرد برنج در خوراک دام و طیور کدامند؟

بالا رفتن قیمت سبوس گندم با آغاز فصل سرد سال یک امر تقریبا طبیعی به شمار می آید. آنچه که غیر منطقی است جهش زیاد قیمت و گرانی بیش از حد است.

قیمت سبوس گندم

سبوس محصولی است که تمام مناطق کشور از دیرباز در جیره های غذایی استفاده می کرده اند. کارخانه های شهرهای مختلف با توجه به دلایل مختلف قیمت های متفاوتی عرضه می نمایند. برخی از این دلایل به کیفیت گندم و سبوس تولیدی بر می گردد و برخی به میزان تقاضا برای سبوس. این اختلاف قیمت با آغاز فصل سرما مشهودتر است.

آرد برنج جایگزین سبوس گندم

آرد برنج که محصول کارخانه های شالی کوبی است در سال های اخیر به صورت تجربی نشان داده است که می تواند با درصد قابل توجهی در جیره های غذایی جایگزین گردد. این محصول علاوه بر ارزش غذایی بالا، شکل و عطر بسیار مطبوعی نیز دارد.

آرد برنج خالص

فرآیند تولید و شکل آرد برنج به گونه ای است که امکان وجود ناخالصی در آن بسیار بالاست. قاطی کردن درصد کمی سبوس برنج (پوسته بیرونی برنج) تا حد زیادی می تواند کیفیت را پایین آورده و قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. این وضعیت برای اضافه کردن خاک نیز صادق است.

جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09107783165