تفاله آلبالو

خرید تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

خرید تفاله آلبالو زودبار خوراک دام برای تامین جیره ارزان و تازه بسیار سودمند می باشد. آیا این تفاله ارزان و در دسترس می باشد؟

مزایای تفاله آلبالو

یکی از اصلی ترین نیاز های هر دامداری، خوراک تازه و با کیفیت غذایی مطلوب است که تاثیر مستقیمی روی کیفیت شیر و گوشت دام خواهد داشت. به این منظور اضافه کردن خوارک های متنوع می تواند به این خواسته جامه عمل بپوشاند.

از جمله این خوراک ها ، می توان از انواع تفاله ها نام برد که به دلیل گیاهی بودن می تواند جیره را به نحو مطلوبی غنی کند و همچنین نیاز های تغذیه ای دام را مرتفع کند.

جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله آلبالو می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

تامین تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو که یکی از اجزای مفید خوراک دام و طیور است.

برای کاهش هزینه های تامین جیره و کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای مانند گندم و ذرت و سویا و جو دامداری ها و مرغداری ها نیاز به  این جایگزینی وجود دارد. چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و هر گونه کوتاهی در این باره سلامت دام را به خطر می اندازد.

آیا می دانید تفاله آلبالو چیست؟

تفاله آلبالو ضایعات کارخانجات تولید کنسانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا تولید می شود. این ضایعات پس از خشک شدن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

 چرا تفاله آلبالو برای افزودن به جیره انتخاب شده است؟

  • تفاله آلبالو ارزان و در دسترس می باشد و به خوبی بخشی از جیره را تامین می کند. ویژگی خوب این تفاله برای تولید شیر و گوشت با کیفیت مهم و ارزشمند است.
  • کیفیت و ارزش غذایی بالا این تفاله توانسته آن را برای خوراک دام مناسب سازد.
  • اولین دلیلی که سبب شد محققان برای کشف مواد مغذی و سنجش کیفیت تفاله ها برای خوراک دام بروند قیمت ارزان آن ها بود.
  • تفاله آلبالو به خوبی  می تواند جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور شود. با توجه به قیمت آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه این موضوع می تواند یک تغییر اساسی در هزینه های دامداری ها ایجاد کند.
  • این تفاله فیبر بالایی دارد که برای سلامت دام بسیار مفید است.

خرید انواع تفاله آلبالو امسال

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع تفاله آلبالو را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. انواع تفاله خرما، آلبالو، مرکبات، گوجه و … به صورت نمدار و خشک قابل عرضه هستند.

در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … می تواند این تفاله را تهیه کرد. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.