خرید کلش گندم

خرید کاه و کلش گندم در استان خراسان

استان های خراسان، کرمان، یزد و اصفهان بیشترین تقاضا را برای کاه و کلش گندم دارند. بازرگانی کهن خرید امکان خرید در این مناطق را فراهم نموده است.

محصولاتی در جیره دام وجود دارد که هیچگاه جایگاه خود را از دست نمی دهند. میزان مصرف این محصولات با ظهور خوراک های دیگر ممکن است اندکی تغییر کند اما خواص منحصر به فرد آنها سبب می شود که وجودشان در جیره همیشه احساس شود. کاه و کلش یکی از این محصولات است.

مناطق تولید کاه و کلش مرغوب

از آنجا که گندم در اکثر مناطق کشور کشت می گردد در نتیجه کاه و کلش نیز در اکثر این مناطق قابل دستیابی است. تفاوت در حجم تولید و کیفیت کاه و کلش تولید شده است. از دیرباز کاه تولید شده در استان های کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان طرفداران زیادی داشته است. کاه و کلش از این مناطق به استان هایی نظیر خراسان، کرمان، سیستان، یزد و اصفهان ارسال می گردد.

خرید کاه و کلش گندم

برای خریداران کاه و کلش کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مهمترین معیار ها در خرید کاه نداشتن خاک است. معمولا در کاه هایی که به روش خرمن کوبی تولید می گردد احتمال وجود خاک وجود دارد. ریز یا درشت بودن کاه نیز برای خریداران مهم است.

هموطنان عزیز در مناطق شرقی کشور که مشکل تهیه کاه و کلش دارند می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان بازرگانی کهن سفارش خود را برای خرید این محصولات به ثبت برسانند.