تفاله چغندر

فروش فوری تفاله چغندر و سیب برای خوراک دام و طیور

فروش فوری تفاله چغندر و سیب برای خوراک دام و طیور همه روزه صورت می پذیرد. علاوه بر این تمامی تفاله های خوراک دام بصورت مستقیم به فروش می رسند.

تفاله چغندر و سیب را می توان تنها دو نمونه از انواع تفاله هایی دانست که برای خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع تفاله خوراک دام و طیور

  1. تفاله چغندر
  2. تفاله خرما
  3. تفاله زیتون
  4. تفاله سیب
  5. تفاله هویج
  6. تفاله آلبالو
  7. تفاله هفت میوه
  8. تفاله خرما و انگور

تمامی موارد بیان شده بعلاوه تفاله هایی که بصورت روزانه درhttp://kohantrade.com/price-annunciation/ اعلام می شوند برای فروش فوری توسط این بازرگانی موجود می باشند.

فواید تفاله برای دامداری ها و مرغداری ها

بدلیل اینکه تفاله ها محصولات ثانویه کارخانه ها محسوب می شوند عمدتا قیمت پایینی دارند، با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی می توانند جایگزین محصولات استراتژیکی نظیر نهاده های دامی نیز شوند.

بنابراین در خصوص فواید تفاله ها می توان به دو مورد کلی اشاره نمود:

  1. کاهش هزینه ها
  2. تنوع مواد مغذی جیره و افزایش خوش خوراکی آن

نحوه خرید تفاله چغندر و سیب

برای خرید انواع تفاله و همکاری با بازرگانی کهن در جهت تامین تفاله مورد نیاز خود و حتی دریافت مشاوره به جهت بالابردن اطلاعات خود در خصوص هر کدام از تفاله ها می توانید با کارشناسان مربوطه در این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

طی مشاوره شما در می یابید که هر کدام از تفاله ها را می توان جایگزین کدام محصول مورد و برای چه کاربردی در جیره استفاده نمود.

با این حال به شما پیشنهاد می کنیم به سایت تفاله ها که زیر مجموعه بازرگانی کهن بوده و بصورت تخصصی روی تفاله های کار می کند سری بزنید.