تفاله چغندر

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک امسال چقدراست؟ چرا ترکیب تفاله ها و خوراک های دانه ای برای جیره مورد تایید کارشناسان این حوزه است؟

تفاله ها یکی از عوامل کاهنده قیمت جیره

مرکز فروش تفاله اقدام به عرضه انواع تفاله های با کیفیت جهت بهبود کیفیت جیره می نماید. خواص تغذیه ای تفاله ها برای دام یکی از این دلایل است.

تامین بخشی از حجم جیره با تفاله های گیاهی ارزان قیمت سبب شده است تا مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و …، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود.

دارا بودن مواد مغذی پر اهمیت و همچنین تازگی تفاله های گیاهی می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

بر این اساس کارشناسان افزودن تفاله ها را به خوراک دام و طیور پیشنهاد می کنند که هر سه ویژگی مطلوب را دارا می باشد.

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، با جایگزینی بخشی از خوراک های دانه ای با تفاله ها، می توان هزینه های جاری تامین جیره را در دامداری های صنعتی کاهش داد بدون این که کیفیت ارزش غذایی جیره دام پایین بیاید.

خرید تفاله  برای خوراک دام از آن جهت که می تواند منبع موثری برای تامین انرژی جیره باشد حائز اهیمت است و این جایگزینی می تواند یک پیشنهاد عالی برای کاهش هزینه های مجتمع های اقتصادی و دامپروری باشد.

همچنین این تفاله ها به دلیل خوش خوراکی می توانند موجب وزن گیری بهتر دام شوند

این نکته برای بهبود عمکرد دامداری ها از نظر سوددهی بسیار مهم می باشد.

قیمت خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام

دامداران گرامی می توانند جهت کسب اطلاع تکمیلی از موجودی، آنالیز و نام و کاربرد انواع خوراک های دام و طیور معرفی شده، به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نمایند تا بتوانند با مقایسه و بررسی بیشتر بهترین نوع کود را با توجه به نیاز خود تهیه نمایند.

برای خرید و دریافت مشاوره تکمیلی در مورد انواع جیره های ارزان مانند تفاله های باکیفیت، با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام در تماس باشید.