نرخ سبوس با کیفیت

قیمت روز سبوس کارخانه های زر و آردداران

نحوه خرید از کارخانه های زر، آردداران و دیگر تولید کنندگان سبوس در تهران و کرج به چه شکل است؟ از چه طریق می توان به قیمت روز سبوس ریز و درشت دست یافت؟

سبوس محصول کارخانه های تولید آرد و ماکارونی می باشد. با توجه به اینکه اکثر این کارخانه ها دولتی هستند، خرید از آنها طبق ضوابط و شرایط خاصی انجام می شود.

کارخانه تولید سبوس

کارخانه های تولید سبوس معمولا در همه ی شهرهای کشور وجود دارند. با توجه به تقاضای زیاد برای سبوس، این حجم تولید در شهرستان ها جوابگو نبوده و معمولا از سبوس های وارداتی و سبوس های تولید شده در تهران و کرج استفاده می کنند.

کارخانه های تولید سبوس کرج و تهران محصولات خود را با کیفیت های مختلفی روانه بازار می کنند. سبوس تولید شده در کارخانه های زر، مانا، میهن، ستاره، پرند طلایی، تهران باختر، مرکزی، آذر غله، خوشه طلایی و روشن هر یک به شکلی هستند.

بهترین سبوس گندم

طبیعتا همه کارخانه های تولید کننده سبوس به دنبال تولید بهترین سبوس گندم هستند. اگرچه برخی از آنها به این هدف دست پیدا می کنند اما برخی نیز در رسیدن به این هدف با شکست مواجه می شوند.

این عدم تولید سبوس باکیفیت گاهی به نوع گندم مورد استفاده برمی گردد و گاهی نیز به نوع دستگاه ها و روش تولید سبوس بر می گردد.

این مرکز در صورت موجود بودن سبوس، امکان بارگیری از تمام کارخانه های کرج و تهران را برای مشتریان خود فراهم نموده است.