قیمت سیلو ذرت بسته بندی

قیمت روز سیلوی بسته بندی ذرت علوفه دزفول

قیمت روز سیلوی بسته بندی ذرت علوفه دزفول با آغاز فصل برداشت بهاره از سوی دامداران و مراکز فروش نقاط مختلف خصوصا شمال کشور رصد می گردد.

ارزش غذایی و تاثیرات مثبت مصرف سیلوی ذرت در خوراک دام و طیور در مقایسه با محصولاتی نظیر کاه و یونجه سبب شده تا روز به روز بر تعداد متقاضیان این محصول افزوده شود.

از آنجا که تقاضا برای سیلو ذرت به نسبت تولید آن در برخی از مناطق کشور بیشتر است، برای ایجاد توازن از مناطق دیگری نظیر دزفول بارگیری ها انجام می گیرد.

سیلوی ذرت علوفه دزفول

شرایط جغرافیایی دزفول سبب شده تا این شهر به یک قطب در کاشت و تامین ذرت علوفه ای تبدیل شود. ذرت علوفه ای در دزفول در دو نوبت بهار و پاییز برداشت شده و به صورت چاپر شده و سیلو شده به نقاط دیگر کشور ارسال می شود.

با توجه به مزایای سیلو بسته بندی در قیاس با سیلوی سنتی، کارخانه های متعددی نیز در این شهرستان احداث شده اند که کار سیلو نمودن و بسته بندی را انجام می دهند. نوع ذرت علوفه ای استفاده شده و تکنولوژی مورد استفاده در بسته بندی تفاوت کار این کارخانه ها را مشخص می سازد.

قیمت روز سیلوی ذرت

قیمت سیلو ذرت نیز همانند دیگر اقلام خوراک دام و طیور ثابت نیست و با تغییراتی همراه است. میزان کاشت ذرت علوفه ای، هزینه های کاشت، برداشت، سیلو نمودن و بسته بندی، میزان تقاضا برای خرید این محصول و … بر قیمت نهای سیلو ذرت تاثیر گذار است.

اگرچه قیمت اعلامی سیلو ذرت از سوی کارخانه های مختلف تقریبا یکسان است اما باید حتما به کیفیت نیز توجه ویژه ای داشت. میزان دان ذرت، خالص بودن و بدون کپک بودن سیلو، نوع بسته بندی و غیره در قیمت روز این محصول تعیین کننده است.