بنتونیت خوراک دام

خرید تفاله چغندر خوراک دام

خرید تفاله چغندر برای خوراک دام پیشنهادی بود که در ابتدا بدلیل کاهش هزینه و بهداشت محیط مطرح شد، اما تحقیقات از مزایای شگفت انگیز این محصول پرده برداشت.

چرا خرید تفاله چغندر برای خوراک دام توصیه شده است؟

تفاله چغندر یکی از محصولات بسیار مفید برای نوشخوارکنندگان است. این محصول در اثر تخمیر در شکمبه حیوانات انرژی بسیاری تولید می کند و این موضوع سبب شده تا از نظر سطح انرژی با جو برابری کند.

تفاله چغندر منبع مناسبی برای تولید انرژی است، اما نمی تواند گزینه مناسبی برای جایگزینی سویا شود چرا که در آنالیز پروتئین جزء محصولات با پروتئین کم تا متوسط دسته بندی می شود.

علاوه بر سطح انرژی بالا با وجود الیاف زیاد سبب شده تا محیط شکمبه به پایداری برسد و استات تولید شود که این موضوع برای دام ها حائز اهیمت می باشد.

محدودیت در خرید تفاله چغندر

تفاله چغندر از محصولات فصلی بوده و بی شک محدودیت در تمامی محصولات فصلی داخلی وجود دارد.

علاوه بر این تولیدات تفاله چغندر به فراوانی محصولات زراعی همچون جو، یونجه، ذرت و … نمی باشد بنابراین از نظر کمی نیز با محدودیت هایی روبروست.

محدودیت مصرف تفاله چغندر

علی رقم مزیت هایی که تفاله چغندر برای دام ها دارد برای طیور گزینه مناسبی نیست.

نحوه خرید تفاله چغندر

برای خرید عمده تفاله چغندر می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت با بازرگانی کهن تجارت نیکنام ارتباط برقرار کرده و علاوه بر  تفاله چغندر سایر محصولات مورد نیاز خود اعم از سایر تفاله ها، یونجه، جو، ذرت، سویا، انواع کنجاله ها، کنسانتره و … را سفارش دهید.