ذرت و سویا مدلل

فروش ویژه ذرت و سویا مدلل از بندر

فروش ویژه ذرت و سویا مدلل از بندر امام خمینی آغاز و قیمت امروز اعلام گردید. این محصولات با قیمت دولتی برای تمامی افراد در دسترس می باشند.

ذرت و سویا مدلل به عنوان یک برند تجاری در کشور شناخته شده می باشند که همه روزه در بازرگانی کهن برای عرضه به سراسر کشور موجود می باشند.

عموما این محصولات از بندر امام بارگیری شده و محصول کشور برزیل می باشند، اما گاهی فروش ذرت روس با نرخ دولتی از بنادر شمالی کشور نظیر امیرآباد، انزلی و … نیز امکان پذیر می باشد.

قیمت ذرت و سویا مدلل

برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید عضو کانال تلگرامی بازرگانی کهن شوید تا ضمن اطلاع از قیمت این محصولات از فروش های ویژه و موجودی روزانه ما نیز مطلع گردید.

این بازرگانی سعی دارد تا با فروش محصولات به نرخ دولتی در کاهش هزینه های دامداری ها و رونق بهتر حوزه خوراک دام و طیور گام بردارد.

برای خرید می توانید همه روزه از ساع 9-20 با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

ذرت و سویا مهم در خوراک طیور

به جرات می توان گفت که ذرت و سویا از محصولات استراتژیک و حیاتی در صنعت پرورش طیور می باشند، این محصولات تامین کنندگان مهم انرژی و پروتئین بوده و نقش های مهم دیگری نیز در جیره ایفا می نمایند.

اگر چه جایگزین هایی ارزان قیمت نیز برای سویا و ذرت شناخته شده واستفاده می شوند اما این محصولات تنها می توانند درصدی جایگزین سویا و ذرت شده و هر گز نمیتوانند نقش کامل آن را ایفا نمایند.

با این حال استفاده از این محصولات ارزان در جیره بجای بخشی از نهاده های دامی به جهت کاهش هزینه های تامین خوراک و همچنین تنوع بخشی به جیره توصیه می شود.