جو روس

قیمت روز جو و نهاده های دامی مهم

قیمت روز جو و نهاده های دامی مهم چقدر است؟ با کیفیت ترین این محصولات را از کجا و به چه صورت می توان خریداری نمود؟ حداقل تناژ ممکن برای خرید چقدر است؟

قیمت روز جو دامی و نهاده هایی همچون ذرت و سویا از آن جهت موضوع مهمی است که این محصولات از اجزای مهم جیره بوده و خرید آن ها امری بدیهی برای دامداری ها و مرغداری ها می باشد.

با کیفیت ترین نهاده ها

اگر شما نهاده های دامی مورد نیاز خود را بصورت مستقیم از بنادر خریداری نمایید بی شک امکان خریدی مطمئن از نظر کیفیت برای شما بسیار بالاتر می رود تا اینک خرید خود را از انبار انجام دهید.

گر چه خرید از انبار های مراکز معتبر نیز درصد خرید های مطمئن را بالا می برد.

خرید از بنادر با میزان حداقل 16 تن و یک ماشین جفت امکان پذیر بوده و برای کمتر از این مقدار به هیچ عنوان اجازه بارگیری از بنادر داده نمی شود.

محصولات ترخیصی از بنادر

در بنادر شمالی و جنوبی کشور با توجه به کشور های وارد کننده جو، ذرت و سویا نامگذاری می گردند که البته نام بندر را نیز در زمان اعلام بار خواهید شنید همانطور که بصورت روزانه محصولات قابل عرضه بصورت مستقیم از بنادر در کانال تلگرامی بازرگانی کهن اطلاع رسانی می گردند.

  1. جو روس امیرآباد
  2. جو روس انزلی
  3. جو روس نوشهر
  4. جو روس اینچه برون
  5. ذرت روس امیرآباد
  6. ذرت روس انزلی
  7. سویا برزیل بندر امام
  8. ذرت برزیل بندر امام
  9. جو آرژانتین بندر امام

شرایط خرید و اطلاع از قیمت روز جو و دیگر نهاده ها

برای اطلاع از قیمت این محصولات و مدارک مورد نیاز برای ثبت سفارش با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید و تناژ مورد نیاز خود را تنها با یک تماس ثبت کنید.

*ایجاد شرایط متنوع خرید در بازرگانی کهن سبب شده تا مشتریان بر اساس نیاز خود و شرایطی که دارند بتوانند محصولات مورد نیازشان را به راحتی و تسهیل شده خریداری نمایند.

همراهی با شما افتخار ماست!