قیمت کنجاله ذرت

قیمت روز کنجاله ذرت درجه یک برای خوراک دام و طیور

قیمت روز کنجاله ذرت درجه یک برای خوراک دام و طیور چقدر است؟ کنجاله ذرت و یا کنجاله جوانه ذرت دارای خواصی است که بهتر است بیشتر درباره آن بدانید!

برای خرید هر محصول و افزودن آن در جیره غذایی دام و طیور می بایست بطور کامل در خصوص خواص، ویژگی ها و حتی معایب و ممنوعیت مصرف آن محصول اطلاعات کسب نمود.

در این متن در تلاشیم تا اطلاعات نسبتا کاملی از کنجاله ذرت را ارائه دهیم تا پس از بررسی های مورد نیاز با اشراف کامل نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

ویژگی های کنجاله ذرت برای خوراک دام و طیور

  1. انرژی بالا

تامین انرژی یکی از مقوله هایی است که در مبحث جیره نویسی بسیار حائز اهیمت بوده و درصد قابل توجهی از محصولات مورد استفاده در خوراک برای تامین این مهم به کار می رود.

  1. پروتئین بالا

پروتئین از نیاز های مهم بدن جانواران می باشد، که منبع تامین آن در جانوارن مختلف متفاوت است.

برای مثال جانوران گوشت خوار منابع گوشتی و جانواران گیاه خوار و حیوانات اهلی می بایست پروتئین مورد نیاز بدنشان را از منابع گیاهی تامین نمایند.

  1. قیمت مناسب

اگر شما فقط دو مورد بالا را در خرید این محصول مورد توجه قرار دهید با یک مقایسه ساده متوجه خواهید شد که این محصول به نسبت دیگر تامین کنندگان گیاهی قیمت مقرون به صرفه تری دارد.

نحوه سفارش و خرید

علاوه بر موارد بیان شده در بالا اگر نیاز به اطلاعات تخصصی تری در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان و متخصصان بازرگانی کهن در ارتباط باشید.

اطلاعات مربوط به قیمت و ثبت سفارش را نیز می توانید از طریق تماس با واحد فروش این بازرگانی انجام دهید.