تفاله آلبالو

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک می تواند جیره مورد نیاز دامداران را به سراسر کشورارسال کند؟ آیا کارشناسان افزایش تفاله ها به جیره را تایید می کنند؟

بررسی خواص تفاله ها

 خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم جیره پایه نامیده می شود که برای دام و طیور فراهم می شود.

خوراک های دانه ای تامین کنند گان اصلی انرژی در جیره می باشند و به سبب تولید کمتر از نیاز در کشور، باید بقیه نیاز دامداری ها به صورت وارداتی تامین شود. زیرا برای استمرار تولیدات دامداری های داخل کشور باید نیاز دامداری های صنعتی سراسر کشور به این خوراک ها تامین شود.

هر خللی در این موضوع می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند.

بر این اساس دامداری ها نیاز دارند که در کنار جیره های پایه، خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام تامین کنند تا بتوانند از مشکلات تهیه جیره بکاهند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله های گیاهی می باشند.

تفاله ها به ضایعات ناشی از تولیدات مختلف از محصولات باغی و کشاورزی گفته می شود که قابل استفاده برای انسان نیست.

تفاله ها فیبر زیادی را دارا می باشند که می تواند به بهبود گوارش کمک کند.

مواد معدنی زیادی در این تفاله ها وجود دارد و به این دلیل که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

تفاله آلبالو برای تکمیل خوراک دام

از میان تفاله های پرکاربرد در جیره می توان از تفاله آلبالو نام برد.

از باغ های وسیع آلبالو در سراسر کشور سالانه محصول آلبالوی زیادی به دست می آید.

تولید محصولات غذایی مانند مربا و لواشک، ضایعات زیادی نیز به جای می گذارد که می تواند برای تکمیل ارزش تعذیه ای خوراک دام و طیور به کار رود.

این تفاله خوش خوراکی مطلوبی دارد. این ویژگی موجب وزن گیری بهتر دام می شود.

ترکیب این تفاله در جیره موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

مرکز فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از نرخ تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.