ارزانترین خوراک دام

فروش ویژه خوراک دام و طیور ارزان امسال

فروش ویژه خوراک دام و طیور ارزان امسال آغاز شد. دانستن نام، مزایا و مواد مغذی برخی از محصولات قابل استفاده در جیره بهره وری را چندین برابر خواهد کرد.

خوراک دام و طیور ارزان شاید نامی گمراه کننده باشد، که شما با شنیدن آن به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید.

و یا شاید شما را کنجکاو کند که بدانید مراد از این بیان چیست؟

جیره ارزان

محصولاتی که در بازرگانی کهن در زمره جیره ارزان قرار می گیرند، محصولاتی باکیفیت و مطلوب می باشند که تنها به دلایلی که در ادامه بیان می داریم دارای قیمتی ارزان تر نسبت به نهاده های دامی مانند جو و ذرت می باشند.

این محصولات در واقع محصولات ثانویه کارخانجات تولید مواد غذایی بوده و چون برای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفید هستند و استفاده از آن ها بعنوان زباله و دور ریخت سبب از بین رفتن مواد مغذی خواهد شد،

طی تحیقیقاتی به اثبات رسید که می توانند برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب باشند.

این محصولات عبارتند از:

  1. تفاله ها
  2. کنجاله ها
  3. کاه های نخود و لوبیا

لیست کامل این محصولات را می توانید در سایت جیره ارزان بازرگانی کهن مشاهده نمایید و موجودی روزانه هر یک از آن ها در کانال تلگرامی بازرگانی کهن قابل مشاهده است.

جیره ارزان و بهبود راندمان

هر یک از محصولات خواصی مشابه یکی از محصولات اصلی جیره دارد، بعنوان مثال گلوتن ذرت دارای پروتئین قابل توجهی است و این یعنی شباهت با سویا!

به دلیل قیمت پایین تر این محصولات تنها با جایگزینی بخشی از آن ها با محصولات استراتژیک می توانید مبلغ بالایی را ذخیره نمایید کما اینکه می توانید در بهبود طعم و خوش خوراکی جیره نیز قدم های شایسته ای بردارید.

اطلاع از قیمت و خرید خوراک دام و طیور

بخش فروش بازرگانی کهن همه روزه پاسخگوی شما عزیزان برای اطلاع رسانی قیمت و ثبت سفارش می باشد.